TrainSharp Cycle Coaching

PRIMERA

Prendas Ciclismo

Prendas Ciclismo
Quality Clothing for 21 Years

Featured post

South District Open Time Trials 2019

Save the Date

Save the Date
Perfs Pedal, 10th February 2019

Monday, 8 May 2017

Poole Wheelers Youth Omnium Start List


Bournemouth Track 13/05/17
1 Isla Pattinson Solent Pirates E - U8G
2 Daniel Branford Poole Wheelers E - U8B
3 Thomas Carr Solent Pirates E - U8B
4 Harrison Hendy Bike Jockey CC E - U8B
10 Charlie Pettifer Poole Wheelers D - U10B
11 Oliver Gill Poole Wheelers D - U10B
12 Sebastian Boulton VC Jubilee D - U10B
13 Jack Morgan Solent Pirates D - U10B
14 Oliver Tooley Poole Wheelers D - U10B
15 Albert Atkinson Poole Wheelers D - U10B
16 Evie Trussler Poole Wheelers D - U10G
17 Thom-Eidar Thorsten Poole Wheelers D - U10B
20 Daisy Pattinson Solent Pirates C - U12G
21 Isabel Sharp Poole Wheelers C - U12G
22 Katie-Anne Carlton Solent Pirates C - U12G
23 Grace Richardson Portsmouth North End C - U12G
24 Amber Richardson Portsmouth North End C - U12G
25 Ella Beaton Solent Pirates C - U12G
30 Digby Llewellyn Poole Wheelers C - U12B
31 Louis Boulton VC Jubilee C - U12B
32 Oliver Morgan Solent Pirates C - U12B
33 Callum Robins Solent Pirates C - U12B
34 Lewis Seaward Solent Pirates C - U12B
35 Edward Charles Charlotteville CC C - U12B
36 Oliver Pettifer Poole Wheelers C - U12B
37 Finn Hawkins Palmer Park Velo RT C - U12B
40 Carmen Dawtrey Solent Pirates B - U14G
41 Anna Tuttle Bournemouth Arrow B - U14G
42 Sarah Sharkey Charlotteville CC B - U14G
43 Charlotte Kelly Poole Wheelers B - U14G
44 Sophie Tiller I Team Cyclists’ Club B - U14G
45 Ella-Marie Dearlove Bournemouth Arrow B - U14G
46 Laura Curle Bristol Cyc. Dev. Squad B - U14G
47 Eva Callinan Hillingdon Slipstreamers B - U14G
48 Elexa Hawkins Palmer Park Velo RT B - U14G
50 Benjamin Gill Poole Wheelers B - U14B
51 Isaac Warrington Solent Pirates B - U14B
52 Charlie Abel Poole Wheelers B - U14B
53 Archie Sloan VC Londres B - U14B
54 Joshua Golliker Preston Park Youth CC B - U14B
55 Tom Stringer Hillingdon Slipstreamers B - U14B
56 Dylan Hicks Preston Park Youth CC B - U14B
57 Ryan Abram Bristol Cyc. Dev. Squad B - U14B
58 Frederick Newman Preston Park Youth CC B - U14B
59 Jamie Whitcher Poole Wheelers B - U14B
60 Rahul Fortescue Talwar Preston Park Youth CC B - U14B
70 Freya Richardson Portsmouth North End A - U16G
71 Emily Conn Palmer Park Velo RT A - U16G
72 Emma Keiller Charlotteville CC A - U16G
73 Connie Stevens Palmer Park Velo RT A - U16G
74 Caitlin Peters I Team Cyclists’ Club A - U16G
75 Freya Thatcher Liv Cycling Epic Coaching A - U16G
76 Zoe Brookes Hillingdon Slipstreamers A - U16G
77 Lucy Gadd Poole Wheelers A - U16G
80 Fred Ball Andover Wheelers A - U16B
81 Adam Churchill Preston Park Youth CC A - U16B
82 Rowan Ellis 1st Chard Wheelers A - U16B
83 Luca Stone Preston Park Youth CC A - U16B
84 Scott Morgan Solent Pirates A - U16B
85 Jamie Haycock Bournemouth Arrow A - U16B
86 Jacques Taylor Bristol Cyc. Dev. Squad A - U16B
87 Benjamin Wainwright Team for 2000 KALAS A - U16B
88 Dan Byrne Poole Wheelers A - U16B
89 Sam Freeman Solent Pirates A - U16B
90 Euan Taylor Salt and Sham CC A - U16B
91 Owen Giles Portsmouth North End A - U16B
92 Samual Clarke I Team Cyclists’ Club A - U16B
93 Vaughan Marris Fareham Wheelers A - U16B
94 Thomas Day Poole Wheelers A - U16B
95 Sam Kelly Bristol Cyc. Dev. Squad A - U16B
96 Tom Pughe-Morgan Preston Park Youth CC A - U16B
97 Angus Hawkins Palmer Park Velo RT A - U16B
98 Jamie Bray Bristol Cyc. Dev. Squad A - U16B
99 George Sloan VC Londres A - U16B
100 Jamie Pullen Redhill Raiders A - U16B
101 Charlie Kelly Bristol Cyc. Dev. Squad A - U16B
102 Elliot Cox Velo Club Venta A - U16B
103 Finn Anderson-Grout Preston Park Youth CC A - U16B

No comments:

Post a Comment