Prendas Ciclismo

Prendas Ciclismo
Quality Clothing for 21 Years

On the Rivet Chamois Cream

PRIMERA

TrainSharp Cycle Coaching

TrainSharp Cycle Coaching
Probably the Strongest & most able coaching team

Featured post

South Region Road Race Calendar 2018

Friday, 5 May 2017

Fareham Wheelers Club 10 04/05/17, Results


Dave Dalton
P829 Southwick
1 James Brickell FWCC 00:22:28
2 Dave Dalton FWCC 00:23:21
3 Darryl Rice SDB/CASCO 00:23:53
4 Peter Younghusband P/field Tri Club 00:24:13
5 James Ibbitson PNECC 00:24:51
6 Andy Page PNECC 54 00:24:52
7 Rick Evans RC Ravenna 00:25:01
8 Ben Elvin CATI 00:25:06
9 Mike Stevens FWCC 00:25:10
10 Mark Capocci PNECC 00:25:15
11 Vaughan Marris FWCC 00:25:17
12 Den Tapping a3crg 00:25:25
13 Tim Crumpton VC San Raphael 00:25:32
14 Alan Emmott FWCC 00:25:36
15 Chris Williams FWCC 00:25:48
16 Harry Johnson FWCC 00:25:49
17 Joshua White FWCC 00:25:57
18 Graham Hollidge FWCC 00:26:01
19 Rick Garman FWCC 00:26:02
20 Matthew Hickman PNECC 00:26:04
21 Darren Anderson FWCC 00:26:09
22 Howard Stinton Bayside Tri 00:26:18
23 John Schnabel FWCC 00:26:22
24 James Gray CATI 00:26:43
25 Izzy Brickell FWCC 00:26:43
26 Gareth Travis Bayside Tri 00:26:50
27 Gary Ferrett HRC 00:26:56
28 Jacob Schnabel FWCC 00:27:11
29 Keith Webb SDV 00:27:22
30 Paul Jeram Bayside Tri 00:27:35
31 Adrian Scanlan FWCC 00:27:44
32 Rob Jump STC 00:28:06
33 Alan Doney Ports Triathletes 00:28:10
34 Paul Hailwood FWCC 00:28:20
35 Matthew Brokenshire Bayside Tri 00:28:28
36 Kym Harvey FWCC 00:29:09
37 Nigel Hughes/Mary Corbett FWCC/Sotonia 00:29:32
38 Lee Rhodes Bayside Tri 00:29:49
39 David Barnes FWCC 00:29:52
40 Carly Hughes FWCC 00:30:02
41 Bruce Tandy FWCC 00:30:17
42 Paul Smith FWCC 00:30:36
43 Tony Wilcock FWCC 00:30:41
44 Mike Johnson FWCC 00:30:58
45 Jake McGregor Solent Pirates 00:31:00
46 Mick Brady FWCC 00:31:28
47 Brian "Sid" Hygate FWCC 00:33:13
48 Chloe Brokenshire Bayside Tri 00:35:01
49 Sue O'Dowd STC 00:37:24
50 Clive Arnold FWCC 00:42:32

No comments:

Post a Comment