Prendas Ciclismo

Prendas Ciclismo
Quality Clothing for 21 Years

Primera-Sports

TrainSharp Cycle Coaching

PRIMERA-SPORTS

Featured post

South Region Road & Circuit Race Calendar 2019

Sunday, 20 March 2016

Farnboro'Camberly CC Open 10, 12/03/16 Results


H10 Bently
1 80 James Boyman Neon Velo 19.45
2 65 Samuel Henning HMT Academy with JLT Condor J 19.54
3 60 James Copeland Fareham Whs 19.55
4 50 Gary Chambers Fareham Whs 20.07
5 70 Chris McNamara Nuun-Sigma sport london R.T. a 5.34+ 20.25
6 45 Matthew Charlton FCCC 20.43
7 42 Simon Barbour G.S.Henley 20.55
8 6 Henrik Persson Kingston Whe 21.14
9 20 Simon Berogna Vc st Raphael a 4.46+ 21.23
10 28 Richard Gildea Didcot Phoenix cc 21.37
10 41 Nic Stagg Hounslow&District wh a 4.46+ 21.37
12 75 Tim Duncan-booth fccc a 4.18+ 21.41
13 15 James Churchard Reading C.C 21.47
14 10 Oliver Bridgewood Addiscombe C.C 21.49
15 30 Lee Chaplin RT316 a 4.22+ 21.51
16 81 Joe Simons Brixton c.c 21.59
16 16 James Bricknell Fareham Whs J 21.59
18 35 John Sidley Velo Refined Aerosmiths a 4.31+ 22.01
18 12 Eddie Allen Redmon c.c. 22.01
20 26 Jon Shillinford Thames velo 22.1
20 73 Stewart Hewlins Hounslow&District wh a 4.08+ 22.1
22 78 Robert Gilmour Hounslow&District wh c 5.45+ 22.21
23 61 Tim Childs Westerley c.c. b 4.30+ 22.29
24 14 James Black Imperial College cc 22.35
24 51 Mike O'Gorman Worthing Excelsior cc c 5.31+ 22.35
24 71 Antony Bee a3crg b 4.15+ 22.35
27 5 Martin Dickenson Deal tri a 3.42+ 22.36
28 21 Matthew Whitaker Paceline a 3.56+ 22.45
29 36 Andrew Page Maidenhead&District c.c. b 4.18+ 22.51
30 46 Richard Moore Wyndymilla a 3.23+ 22.55
31 79 John Smith Fareham Whs b 3.48+ 22.57
32 8 James Horan South Down Bikes a 3.26+ 23.01
33 19 Peter Franks Charlotteville c.c. b 4.00+ 23.09
34 27 Thomas Pfeiffer Dulwich paragon cc a 3.12+ 23.11
35 11 Michael Naulls Velo club Venta a 3.11+ 23.12
36 31 Drew Hosie a3crg b 3.38+ 23.16
37 23 Jonathon Hepper a3crg a 3.13+ 23.23
38 52 Thomas Goodyear Portsmouth north end c.c. 23.26
39 32 Samuel Crossley Dulwich paragon C.C 23.33
40 22 Cliff Voller Newbury rc c 4.20+ 23.54
41 7 Matthew Pepper Fareham Whs a 2.16+ 23.57
42 57 Peter Doherty South Western R.c. a 2.44+ 23.57
43 67 Daniel Sharp Charlotteville c.c. a 2.13+ 24
44 43 Brian Garrard Bournmouth Arrow C.C 24.08
45 13 Katie Crowe Dulwich paragon C.C L 24.23
46 18 Chris Jolliffe Crawley Whs b 3.01+ 24.25
47 17 Nigel Ford Hargroves C.C a 1.57+ 24.26
48 37 Clare Campbell-smith Born to bike L a 4.05+ 24.38
49 69 Helen Gravatt Twickenham C.C L b 4.19+ 24.39
50 77 Peter Hatt Devizes Town C.C a 2.02+ 24.39
51 63 Tina Reid In gear Quickfit train-sharp RT 24.45
52 68 David Guy OV cc d 4.15+ 24.47
53 56 Mike Boyce a3crg c 2.40+ 24.58
54 64 Jon Asbridge Royal Navy &Royal Marines CA a 1.36+ 25.05
55 39 Sam Evans Thames valley Tri 25.24
56 24 Kathryn Morris Dulwich paragon C.C L 25.38
57 48 David England Crabbwood cc d 3.28+ 25.46
58 34 Steve Arscott Berkshire Tri Squad a 0.46+ 25.55
59 1 Vernon Schutte fccc c 1.52+ 25.59
60 9 Sara Barman Dulwich paragon C.C 26.47
61 54 Joanna Wells Hounslow&District wh 26.52
62 49 Lee Gosden Bishop's Stortford cc 27.07
63 4 ken Rayson a3crg c 0.52+ 28
64 74 Pippa O'Brien 700c L b 1.10- 30.24
65 3 Barrington Day Fareham Wheelers d 1.12- 31.35
66 29 Phill Morris Hampshire RC b 7.11- 34.31

No comments:

Post a Comment