TrainSharp Cycle Coaching

PRIMERA

Prendas Ciclismo

Prendas Ciclismo
Quality Clothing for 21 Years

Featured post

South District Open Time Trials 2019

Save the Date

Save the Date
Perfs Pedal, 10th February 2019

Sunday, 17 March 2013

Ludgershall Winter Series Rnd 10,Full Results


4/J4: ODD NUMBERS RESULTS
1st Alistair Berry offcamber
2nd Daniel Walker Farehame Wheelers CC
3rd Alastair Barnard Bath University CC#
4th Craig Barnett
5th Tom Stocker
6th Richard Norris Yeovil CC
7th James Whateley Bath University CC
8th Gary Hill
9th Steve Lewis Salisbury Road and Mountain Bike CC
10th Dave Tilling Performance Cycles
11th Jonathan Fowles Velo Club Walcot
12th Andrew Banks Salisbury Road and Mountain Bike CC
13th Dan Murphy Army Cycling Union

4/J4: EVEN NUMBERS RESULTS
1st Michael Ford Performance Cycles
2nd Greg Lancaster VC Bristol
3rd Callum Challenger Onit Sports
4th Tom Martin Farnborough and Camberley RC
5th Ian Robson Devon & Somerset Fire & Rescue Service
6th Justin Dance 1st Chard Wheelers
7th Dan Atkins Didcot Phoenix
8th Matt Cooper Swindon Road Club
9th Jeremy Isaac
10th Tim Hammond Devon & Somerset Fire & Rescue Service
11th Andrew Knight Farnborough and Camberley RC
12th Sean Papworth
13th Rhys Powell
14th Clive Bowditch Yeovil CC

3/J3 results:
1st Thomas Key Southampton University RC
2nd Jake Coward Chippenham & District Wheelers CC
3rd Robert Ward Asfra Racing Team
4th Tristan Grigalis Southampton University RC
5th Joe Barry Performance Cycles
6th Matthew Mildon Mud Sweat 'n' Gears
7th joseph Donohue Fareham Wheelers Cycling Club
8th Nick Skardon VC Walcot
9th Roger Theron Army Cycling Union
10th Edmund Leeming Southampton University RC
11th David Barnaville Felt Colbornes RT
12th James Cooper Sotonia CC
13th Paul Ferguson VC Walcot
14th Jonathan Hicks Pearsons Cycling Club
15th Sean Hanna Yeovil CC
16th Owen Barnes Salisbury Road and Mountain Bike CC
17th Matt Walters Army Cycling Union
18th Jan Labrooy Andover Wheelers
19th Spencer Robinson
20th Sean Faulkner Devon & Somerset Fire & Rescue Service
21st Darren Clarke Army Cycling Union
22nd Ben Gritton offcamber
23rd Jonathan Gates Royal Air Force cc
24th Pete Phillips Bath Cycling Club
25th Paul Helyer Blazing Saddles
26th Liam Walsh Salisbury Road and Mountain Bike CC
27th Ben Urquhart Blazing Saddles
28th Colin Tirer Devon & Somerset Fire & Rescue Service
29th Kurtis Rowe Yeovil CC


E/1/2/3 /J1/J2/J3 results:
1st Alexander Murison Equipe CMI
2nd Alec Baskaya Dream Cycling
3rd Peter Medhurst University of Exeter Cycling Club
4th Tom Bowering Performance Cycles CMI
5th Tavis Walker Dream Cycling
6th Martin Dawkins Team Quest
7th Phillip Reynolds Peter Hansford Racing
8th Charles Coleman Dream Cycling
9th Matthew Mildon Mud Sweat 'n' Gears
10th Steve Cottington Cadence RT
11th Oscar Hutchings University of Exeter Cycling Club
12th Robert Ward Asfra Racing Team
13th joseph Donohue Fareham Wheelers Cycling Club
14th Spencer Robinson
15th Tristan Grigalis Southampton uni
Thanks to Sue Knight

No comments:

Post a Comment