TrainSharp Cycle Coaching

PRIMERA

Prendas Ciclismo

Prendas Ciclismo
Quality Clothing for 21 Years

Featured post

South District Open Time Trials 2019

Save the Date

Save the Date
Perfs Pedal, 10th February 2019

Thursday, 14 March 2013

Ludgershall Rnd 9 Full Results


4/J4: ODD NUMBERS RESULTS
1st Kurtis Rowe Yeovil CC
2nd Thomas Nixon Southampton University RC
3rd Barnaby Cox gillingham and district wheelers
4th Kevin Baker Andover Wheelers
5th Andrew Lockwood Southampton University RC
6th Bob Richardson BC PM
7th Adam Nichols Bath University
8th Richard Lewis Chippenham & District Wheelers CC
9th Chirs Szpojnarowicz British Cycling Private Member - south
10th Martin Walker
11th Dave Tilling Performance Cycles
12th James Fulcher
13th David Vinney
14th Matt Colson BC PM

4/J4: EVEN NUMBERS RESULTS
1st Paul Richardson Bournemouth Arrow CC/Hotel Colli
2nd Paul Helyer Blazing Saddles
3rd Jonathan Hicks Pearsons Cycling Club
4th Liam Walsh Salisbury Road and Mountain Bike CC
5th Patrick Brown VC Venta
6th Ian Treadwell Devon & Somerset Fire & Rescue Service
7th Joseph Henstridge Salisbury Road and Mountain Bike CC
8th Steve Lewis Salisbury Road and Mountain Bike CC
9th Alistair Berry offcamber
10th James Sandford Army Cycling Union
11th Tim Hammond Devon & Somerset Fire & Rescue Service
12th David Michael Kingston Wheelers cc
13th Daniel Walker Fareham Wheelers CC
14th Jeremy Isaac
15th Tom Stocker
16th Ian Robson Devon & Somerset Fire & Rescue Service

3/J3 results:
1st Thomas Key Southampton University RC
2nd Peter Banham Freds
3rd Matthew Mildon Mud Sweat 'n' Gears
4th Tom Bowering Performance Cycles CMI
5th Glyn Ostler
6th Matt Callaghan Gloucester City CC
7th Joe Barry Performance Cycles
8th Roger Theron Army Cycling Union
9th Sean Faulkner Devon & Somerset Fire & Rescue Service
10th Tom King Southampton University RC
11th Callum Lister Cotswold Veldrijden
12th Ben Gritton offcamber
13th Matt Walters Army Cycling Union
14th Chris Eccles Sid Valley CC
15th Thomas Nixon Southampton University RC
16th Micheal Rivers Southampton University RC

E/1/2/3 /J1/J2/J3 results:
1st Phillip Reynolds Peter Hansford Racing
2nd Ben Sumner Beeline Bicycles RT
3rd Will Fox Metaltek - Knights of Old Racing
4th Tom Smith Felt Colbornes RT
5th Tom Bowering Performance Cycles CMI
6th Steve Cottington Cadence RT
7th Richard Phillips-Schofield Hantspol CC
8th Brook Elgie Peter Hansford Racing
9th Gavin Spiers G S Henley

Thanks to Sue Knight

No comments:

Post a Comment