TrainSharp Cycle Coaching

TrainSharp Cycle Coaching
Probably the Strongest & most able coaching team

Prendas Ciclismo

Prendas Ciclismo
Quality Clothing for 21 Years

On the Rivet Chamois Cream

PRIMERA

Featured post

South Region Road Race Calendar 2018

Wednesday, 16 April 2014

Tour of the Milburys, Start List




1 10:01 Matthew Bone 2nd I Team
2 10:02 Gunther Zechman 2nd London Phoenix
3 10:03 James Local 2nd London Dynamo
4 10:04 Paul Helyer 2nd Blazing Cycles
5 10:05 Andrew Redding 2nd I Team
6 10:06 Paul Sewell 2nd Bigfoot
7 10:07 Tom Ielett 2nd Bristol South
8 10:08 Liam Yates 2nd Catford Equip
9 10:09 Luke Stace 2nd I Team Jun
10 10:10 Donal Linehan 2nd Newbury RC
11 10:11 Ian Legg 2nd Primera Sports
12 10:12 Chris King 2nd Catford Equip
13 10:13 Nick Bonner 2nd I Team
14 10:14 Andrew Carter 2nd PNE
15 10:15 Thomas Leach 3rd Glouchester City
16 10:16 Stephen Cavey 2nd Catford Equip
17 10:17 Gavin Spires 3rd GS Henley
18 10:18 Tom Morris 2nd PNE
19 10:19 Andrew Gough 3rd JMJ RT
20 10:20 Ewan Tuohy 3rd Catford Equip
21 10:21 Cameron Campbell 2nd Pendragon
22 10:22 Joseph Donohue 2nd F’ham Wheelers
23 10:23 Charles Batho 2nd Dulwich Paragon
24 10:24 John Gates 3rd VC Bristol West
25 10:25 John Russell 2nd Strada Cycles
26 10:26 Carl Luke 2nd Live to Ride
27 10:27 Ben Knapp 2nd Dulwich Paragon
28 10:28 Chris Zappala 2nd Look Mum No
29 10:29 David Billings 2nd VC Saint Raph
30 10:30 Duncan Lancashire 3rd Andover Wheelers
31 10:31 Adrian Lawson 2nd Cadence RT
32 10:32 Rhys Keepence 2nd Dulwich Paragon
33 10:33 Harry Walton 2nd Cheltenham
34 10:34 Peter Kitching 2nd I Ride
35 10:35 Brook Elgie 2nd Peter Hansford
36 10:36 Henry Newbury 2nd FWCC
37 10:37 Alex Harding 2nd Andover Wheelers
38 10:38 Jack Beezer 2nd Arbis-Colbert
39 10:39 Jon Cannings 2nd I Ride
40 10:40 Dave Dalton 2nd FWCC
41 10:41 Richard Prebble 2nd Velosure
42 10:42 Cameron Thompson 2nd VC Saint Raph
43 10:43 James Plumb 2nd I Ride
44 10:44 Thomas Bowering 2nd VC Meudon
45 10:45 Steven Cottington 2nd Cadence RT
46 10:46 Harvey Morcombe 3rd FWCC
47 10:47 Stuart Thompson 2nd VC Saint Raph
48 10:48 Paul Elcock 2nd GS Henley
49 10:49 Matthew Butt 2nd Speg-Project 51
50 10:50 Daniel Walker 2nd FWCC
51 10:51 Brendan Drewett 2nd F’ham Wheelers
52 10:52 Liam Walsh 2nd VC Saint Raph
53 10:53 Nile Jones 3rd VC Meudon
54 10:54 Chris Limberger 3rd Mercia CC
55 10:55 Jason Burkinshaw 3rd Blazing Sadles
56 10:56 Geoff Ripley 2nd Bristol RC
57 10:57 Jed Webber 3rd Andover Wheelers
58 10:58 Rob Yateman 2nd BH-Solidor-Wham
59 10:59 Samuel Evans 3rd Dulwich Paragon
60 11:00 Rowan Horner 2nd VC Saint Raph
61 11:01 Ken Buckley 2nd AW Cycles
62 11:02 Sam Humpheson 2nd Look Mum No
63 11:03 Neil Payne 3rd Sotonia CC
64 11:04 Arthur Tye 3rd Dulwich Paragon
65 11:05 Harry Veale 3rd Cycle Works
66 11:06 Peter Giddings 3rd Velo Club Walcot
67 11:07 David Murrell 2nd London Phoenix
68 11:08 Sean Townsend 2nd Glouchester City
69 11:09 Jon Cannings 2nd I Ride
70 11:10 James Cooper 2nd Rock n Road
71 11:11 Jason Ginn 3rd Southdowns Bikes Res
72 11:12 Chris Bedson 3rd Dulwich Paragon Res
73 11:13 Richard Bayfield 3rd London Phoenix Res
74 11:14 Tom Goodyer 3rd PNE Res
75 11:15 Will Flemming 3rd Velo Club Ventor Res
76 11:16 Howard Radcliffe 3rd I Team Res
77 11:17 Tom Stocker 3rd B’mouth Jubilee Res
78 11:18 Alan Spurden 3rd Andover Wheelers Res
79 11:19 Steven Nicholson 3rd Blazing Saddles Res
80 11:20 Mark Valentine 3rd Poole Wheelers Res

No comments:

Post a Comment