Prendas Ciclismo

Prendas Ciclismo
Quality Clothing for 21 Years

On the Rivet Chamois Cream

PRIMERA

TrainSharp Cycle Coaching

TrainSharp Cycle Coaching
Probably the Strongest & most able coaching team

Featured post

South Region Road Race Calendar 2018

Monday, 16 March 2015

Bristol South Road Race, Start List


1 Daniel Alford Bristol South CC
2 Robert Borek Bristol South CC
3 Niall Brown Bristol South CC
4 Daniel Burbridge Bristol South CC
5 James Cooke Bristol South CC
6 David Fong Bristol South CC
7 Alan Green Bristol South CC
8 Mark Hudson Bristol South CC
9 Callum Nicklin Bristol South CC
10 Edward Trotman Bristol South CC
11 Ruan Bester Bath Cycling Club
12 Jonathan Corp Bath Cycling Club
13 Graham Edwards Bath Cycling Club
14 Chris Johnson Bath Cycling Club
15 Benjamin Nickolls Bath Cycling Club
16 Simon Oddy Bath Cycling Club
17 Chris Courage Bournemouth Jubil Whs
18 Tom Stocker Bournemouth Jubil Whs
19 Rob Handley Bristol RC
20 Iain Cade Cadence RT
21 Geraint Adams Cardiff Ajax CC
22 David Jarrom Cardiff Ajax CC
23 Andrew Rowles Cardiff Ajax CC
24 Joel Simpson Cardiff Ajax CC
25 Matthew Williams Cardiff Ajax CC
26 Finn Spicer Chippenham & Dist Whs
27 George Jones Clevedon & District RC
28 George Glassby Das Rad Klub
29 Anthony Earwicker GBC Racing Team
30 Darren Fearns GBC Racing Team
31 Andrew Layland GBC Racing Team
32 Peter Humphreys Gillingham & District Whs
33 George Smith Gillingham & District Whs
34 Robert Abbey Hemel Hempstead CC
35 Andrew Fleet Hemel Hempstead CC
36 Christian Olley Hemel Hempstead CC
37 Ben Stowe Hemel Hempstead CC
38 Duncan Andrews Live2Ride Sunwise
39 James Dudden Live2Ride Sunwise
40 Adrian Warren Live2Ride Sunwise
41 Victoria Barnett Mud Sweat n Gears CC
42 Jon Brumfield Mud Sweat n Gears CC1
43 Giles Greening Mud Sweat n Gears CC
44 Andrew Leach Mud Sweat n Gears CC
45 Robert Midmore Mud Sweat n Gears CC
46 Matthew Mildon Mud Sweat n Gears CC
47 Matthew Norris Mud Sweat n Gears CC
48 Darren Orchard Mud Sweat n Gears CC
49 Matthew Pye Mud Sweat n Gears CC
50 Michael Watts Mud Sweat n Gears CC
51 Marcus Boneham Onit Cycle
52 Robert Edgell Performance Cycles
53 Basil Willson Performance Cycles
54 Martin Rowland Poole Whls CC
55 Ryan Weston Poole Whls CC
56 Stefan Barnett Radeon Cycle Coaching
57 Philip Hopley Radeon Cycle Coaching
58 Michael Porter Radeon Cycle Coaching
59 Ben Strain Radeon Cycle Coaching
60 Robert Chalker Severn RC
61 Gordon Markus Severn RC
62 Nick Creed Somer Valley CC
63 Nicholas Johnn Somerset RC-Bicycle Chain
64 Daniel Wellings Somerset RC-Bicycle Chain
65 Jamie Fabrizio Tanks Direct Cycling
66 Myles Gerrard Tanks Direct Cycling
67 Nick Ball Team Tor 2000
68 Benjamin Alexander Uni of Bristol Cycling Club
69 Callum Hunter Uni of Bristol Cycling Club
70 Andrew Kirby Uni of Bristol Cycling Club
71 Charles Ormerod Uni of Bristol Cycling Club
72 Cameron Toms Uni of Bristol Cycling Club
73 Lee Davies VC Bristol Webbs of Warmley
74 Greg Lancaster VC Bristol Webbs of Warmley
75 Paul Double Velo Club Venta
76 James Franklin Velo Club Venta
77 Richard Schofield Velo Club Walcot
78 John Ellerby VeloVitesse/ALLCAP/Push
79 Harry Thomas Worcester Cycle Centre
Reserves
80 Mark Thomas Worcester Cycle Centre
81 Marc Colclough NFTO Race Club
82 Peter Giddings Velo Club Walcot

No comments:

Post a Comment